SIK SORULAN SORULAR

Evinizde ya da işyerinizde ihtiyaç duyduğunuz sağlık bakım hizmetinin yerinde sizlere sunulmasıdır. Sağlık ekiplerimiz sizin için gerekli olan tedaviyi ve bakım planını hazırlayarak bulunduğunuz noktada size sağlık hizmeti verir.

Evde Bakım Hizmetleri ile hastaneye gelmenize gerek kalmaz. Bulunduğunuz noktada sağlık probleminiz değerlendirilerek gerekli tedavi ve bakım planlanması uzman ekibimiz tarafından yapılır.

Evde doktor muayenesinden hemşirelik hizmetlerine, evde fizyoterapistten ve yine evde hastaya özel bakım planlamasına kadar geniş bir sağlık hizmeti sunuluyor. Özellikle hastaya serum takılması, kan alınması, hastaya yara bakımı, pansuman yapılması, hastanın nakil işlemleri, hastaya enjeksiyon yapılması gibi hizmetler evinizde duyduğunuz sağlık ihtiyaçlarınız profesyonel sağlık ekipleri tarafından gerçekleştirilir.

Evde Sağlık Hizmetleri için gerekli tüm işlemler uzman sağlık personellerimiz tarafından bulunduğunuz noktada evinizde ya da işyerinizde gerçekleştirilir.

Evde Sağlık Hizmetleri’nden yararlanmak ve bilgi almak için;

0 392 680 80 80 ya nolu telefon numaralarımızdan Hasta Danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Hasta Danışmanlarımız Evde Sağlık Ekibimiz ile koordineli olarak gerekli tüm planlamayı sizin adınıza yapar.

Hayır. Evde Sağlık Hizmetleri’nden SGK geçerli değildir.

Özel Sigorta Birimimiz sigorta paketinizin içeriği ve kapsamına bakarak karşılayıp karşılamadığını kontrol eder, sigorta şirketinizden gelen bilgi doğrultusunda sizleri bilgilendirir.

Evet. Anlaşmalı tüm kurumlarımız Evde Sağlık Hizmetleri’nden indirimli olarak yararlanabilir.